Ko se končno začnejo počitnice,…

Pa smo le dočakali zaključek še enega šolskega leta. Malce nestrpno smo se danes odpravili v šolo, da prejmemo spričevala in pohvale, ki so hkrati vstopnica v naslednji razred.  Šolski dan je potekal zelo zanimivo, saj smo izvedli proslavo nekoliko drugače in je ta potekala preko zvočnikov. Ko smo v razredu zaslišali prve takte slovenske himne, smo se kljub temu da smo vedeli,  najprej začudeno spogledali a nato kar hitro utihnili in vstali ter nato zbrano poslušali. Po proslavi smo se malce pogovorili o načrtih za počitnice in pričakovanjih za naslednje šolsko leto, tretješolci so predali ključ bodočim tretješolcem, objeli smo prijatelje in se poslovili od učiteljic… In šola je zaprla vrata. A ne za dolgo. September bo kmalu tu, saj bodo počitnice kar odbrzele skozi poletje in mi se vrnemo spočiti in pripravljeni na nove izzive.