Zbiranje starega papirja

Se vam je v kotu med počitnicami nabral star papir? Bi se ga radi znebili in hkrati naredili nekaj dobrega za naš planet in se ob tem še potegovali za nagrade?

Zavihajte rokave, kajti tudi v letošnjem letu bo razred, ki bo mesečno zbral več kot 600 kg papirja, deležen zanimivih nagrad.

Prve tri razrede, ki bodo zbrali konec šolskega leta največ papirja, čakajo pestre nagrade.

Zbiralni akciji se bomo pridružili tudi strokovni delavci šole.

Prva zbiralna akcija bo potekala od ponedeljka, 6. 9. 2021, do petka, 10. 9. 2021.

Odpadni papir – časopisi, revije, reklame (in NE karton, plakati, knjige, katalogi, redniki, pisarniški papir, plastificirani papir), se zbira v avli matične šole in v garderobi podružnične šole Brezje. Prosimo, da na papir (na vidno mesto) označite razred in ga zavežete v snopiče oziroma ga prinesete v papirnati vrečki.

Bodimo »eko frajerji« in dokažimo, da nam ni vseeno za naš planet!