Zadnja zbiralna akcija starega papirja

Pred nami je še zadnja akcija zbiranja starega papirja v tem šolskem letu. Prepričani smo, da se vam zagotovo kje v vašem kotu hiše, pri vaših sosedih, sorodnikih in znancih nabirajo reklame, revije ali časopis.

Zakaj ne bi naredili nekaj dobrega tudi za naš planet Zemljo? Verjamemo, da vam zanj ni vseeno. Zagotovo si želite, da bi naš planet ostal takšen tudi, ko boste že dedki in babice. Ob ohranjanju našega planeta pa se lahko še potegujete za zanimive nagrade.

Zavihajte rokave, kajti v tej zadnji akciji bomo podelili kar tri nagrade:

• 1. nagrado si bo prisvojil razred, ki bo zbral največ papirja na 1. VIO (1., 2. in 3. razred),
  • 2. nagrado bomo podelili razredu, ki bo zbral največ papirja na 2. VIO (4. in 5. razred),
  • 3. nagrado bo pridobil razred, ki bo zbral največ papirja na 3. VIO (6., 7., 8. in 9. razred).

Prav tako čaka prve tri razrede, ki bodo zbrali konec šolskega leta največ papirja, pestre nagrade.

Verjamemo, da se je vredno potruditi.

Zadnja zbiralna akcija bo potekala kar 14 dni – od ponedeljka, 22. 5. 2023, do petka, 2. 6. 2023.

Dokažimo, da smo Kobaleki eko frajerji in da nam ni vseeno za naš planet. 💪🌍