Povabilo k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek

Drage učenke in učenci, cenjeni starši in skrbniki ter delavci šole, vabimo vas k podpori in sodelovanju v letošnji akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več novih, velikih, črtanih zvezkov za osnovnošolce, ki nimajo enakih možnosti kot vrstniki. Akcija poteka pod okriljem Slovenske karitas, ki preko poletja pomaga s šolskimi potrebščinami 13.000 otrokom v stiski, ki so prizadeti zaradi brezposelnosti staršev, bolezni in drugih težkih okoliščin. Učenci bodo pri razrednikih prejeli razglednico. Na njeno hrbtno stran lahko narišejo risbo ali zapišejo misel, pozdrav… za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Razglednico lahko vložite v darovani zvezek. Poklonite lahko enega ali več zvezkov, lahko tudi brez razglednice ali pa  ustvarite risbico s posvetilom v lastnem ustvarjalnem duhu. Dobrodelna akcija bo potekala od 3. – 21. junija 2024. Prosimo vas, da zvezke prinašate v 2.a razred. Hvala, da vam je mar.