ODLIČNJAKI

Valeta za devetošolce pomeni zaključek osnovnošolskega izobraževanje in slovo od osnovne šole. Učenci so prejeli spričevala in morebitne nagrade in priznanja. Na dosežke učencev smo seveda zmeraj ponosni. Dogodek, ki se je odvijal Avditoriju Minoriti, pa nas je še posebej razveselil. Na omenjenem prizorišču je bilo v petek, 20. 6. 2024, s pričetkom ob 10. uri, organizirana svečana prireditev za učence, ki so bili še posebej uspešni. Štirinajst učencev naše šole je svoje naloge opravilo z odliko, bili so odlični vseh devet let osnovnošolskega izobraževanja. Učence je na prireditvi nagovoril župan mesta Maribor, gospod Saša Arsenovič, dogajanje pa je popestril glasbenik Michael Leopold. Učenci so za svoje dosežke prejeli posebna priznanja. Še en dogodek na katerega smo lahko ponosni. Iskrene čestitke vsem odličnjakom, le tako naprej.